Арт – терапевтичнi заняття

Запрошуємо на арт-терапевтичні та творчі заняття дітей молодшого шкільного віку!

Дата заняття – 30.09.2019р. 16.00. Тривалість занять – 1,5 години.

Кількість дітей в групі обмежена.

Наші діти після літніх канікул пішли до школи. Змінився їх щоденний графік сну, харчування, навчання, відпочинку. Шкільні класи, високі вимоги по деяким предметам (швидкість читання, письма, реагування на контрольні та перевірочні завдання, значний обсяг матеріалу тощо), домашні завдання, позашкільні гуртки – це все серйозні навантаження, які можуть викликати втому, стрес та виснаження дитини.

Своєчасна повноцінна профілактика перевтоми у дітей дозволяє їм навчатися з радістю, пізнавати світ з інтересом, ефективно освоювати шкільні предмети, гармонійно розвиватися духовно і фізично. Велике значення в профілактичних заходах займає психологічний стан дитини, моральне задоволення від того, чим вона займається, творчість та самовираження.

Наші заняття це:

- створення атмосфери доброзичливості, безпеки, взаємодопомоги, емоційної підтримки;

- спонукання кожного учасника до саморозкриття через спонтанність та творчість, до самовираження і емоційних реакцій, обговорення запропонованих тем, до надання зворотного зв’язку, самоаналізу і аналізу групових ситуацій;

- формування значущих групових норм взаємодії, розвиток соціалізації, поліпшення міжособистісних відносин.

Кожне заняття має свою логіку, що враховує особливості групи, кожної дитини в групі та групову динаміку.

Арт-терапія заснована на мобілізації творчого потенціалу особистості, дає високий позитивний емоційний заряд, формує активну життєву позицію, впевненість у своїх силах. Вона не передбачає наявності особливих здібностей до образотворчої діяльності або спеціальних художніх навичок та є потужним засобом зближення людей, своєрідним «містком» між дорослим та дитиною, між дітьми в групі.
Арт-терапія, це в тому числі застосування малюнків, аплікацій, фото, ліпка, але не тільки. Це також бібліографія (приказки, навчальні історії, притчі), казкотерапія, орігамі, драматерапія, відеотерапія, пісочна терапія тощо. Ефективні техніки з зазначених напрямків ми використовуємо на заняттях з дітьми.

Заняття благодійні. Оплачуються за рахунок Міжнародного благодійного фонду «Лотос».

Для реєстрації на заняття обов’язково потрібно зателефонувати та підтвердити участь дитини:

+ 38 093 6654674 + 38 0936654674.