Будинок інтернат в Білій Церкві.

3 сентябряВ будинку-інтернаті дуже погана ситуація із підгузниками та пелюшками для дітей-інвалідів. Ваша допомога – дуже потрібна!Завезли до будинку-інернату, що в Білій Церкві, декілька упаковок підгузників, але дітям-інвалідам це на три-чотири дні, бо їх – багато. Керiвництво вже купляють памперси за власні кошти, бо з бюджету немає надходжень… ми допомагаємо, як можемо, але змушені звертатися за допомогою.

Знаєте, вчора Наталка – дівчинка без батьків, що не ходить та має інші певні вади сказала: “я поїду до Києва на медичну комісію та спитаю ЇХ, як це вони могли допустити, що дівчина не може ходити, чим вони думали?” Це риторичне питання, на яке відповіді не буде… Такі діти, одночасно з фізичними та психічними вадами, не можуть відповідати на питання “для чого це все? що я маю зрозуміти? що можу зробити, щоб щось змінилося?” На ці питання кожного разу відповідаємо ми…

Будемо вдячні за будь-яку допомогу. Кошти будуть спрямовані на підтримку четвертого відділення будинку-інтернату у Білій Церкві. Реквізити благодійного фонду  “ЛОТОС” в роздiлi “Контакти”.