День захисту дітей

До «Дня захисту дітей» присвячується!

Дорогі друзі! 2.06.19 в Turbo Pixel City детский автогородок в ТРЦ «Атмосфера» відбудеться другий всеукраїнський благодійний фестиваль «Друзі Фест». Цього року роки ми плануємо влаштувати свято більш ніж для 1000 дітей. Гостями фестивалю будуть особливі діти, діти з дитячих будинків та спеціалізованих інтернатів, діти загиблих воїнів АТО та діти ветеранів, а також діти, що потрапили в складні сімейні обставини (СЖО)

В програмі свята: творчі майстер класи, показ мод від наших маленьких кутюр’є, спортивні змагання «Ігри зі смайлами» та перегони на роликових ковзанах, концертна програма з участю відомих артистів, благодійний ярмарок, «особлива» кімната для особливих дітей, алея живопису, конкурси, розваги, командні квести та багато іншого.

Запрошуємо всіх небайдужих приєднуватися до організації та проведення свята. Разом ми створимо незабутнє свято для наших дітей , допоможемо їм знайти нових друзів, проявити себе як творчих особистостей, дамо розуміння та подаруємо найцінніше – свою любов, увагу та власні знання, які допоможуть дітям усвідомити звою особисту значимість, знайти своє покликання і власним прикладом покажемо, що робити добру справу для свого ближнього є однією з найголовніших духовних цінностей людства.

Звісно, щоб втілити в життя наш спільний благодійний проект, потрібно багато людських та матеріальних ресурсів. Нажаль, на даному етапі нашої діяльності, ми не маємо необхідної фінансової підтримки для реалізації всього запланованого і як зазвичай, в таких випадках, ми розраховуємо на допомогу наших друзів. Просимо кожного кому пощастить прочитати це звернення долучитися до команди благодійників і по своїм фінансовим можливостям посприяти реалізації проекту. Поширте дане зверхня на своїх власних сторінках з закликом до своїх друзів приєднатися і допомогти організаторам зібрати необхідну суму. Кожен ваш невеличкий вклад у спільну справу стане вагомим внеском у здійснення мрій маленьких учасників фестивалю «Друзі Fest»
Організатором фестивалю є наш партнер,  ГО “Подаруй життя”.
Номер карти Приват банку ГО “Подаруй життя” 4731219102622739

Разом – можемо багато!

FB_IMG_1559216387012