Майстер-клас для дітей “Чари декупажу”

Запрошуємо дітей 14.08.2018 о 12.00 на чарівний майстер-клас! Будемо виготовляти шкатулку в техніці декупаж.

Ми самі можемо створювати красу й затишок нашого будинку, наповнюючи його не просто дорогими, але дорогими серцю речами, і вчити цьому наших дітей.

Сьогодні декупаж шкатулки користується великою популярністю. І це не дивно. За допомогою такого мистецтва можна розкритии свої творчі здібності, а в результаті придбати цінну  й ексклюзивну річ. Що являє собою декупаж? Це унікальна техніка, яка дозволяє наносити малюнок на різну поверхню. В якості робочого матеріалу може використовуватися не тільки шкатулка, а й книга та інші предмети. Мета – домогтися ефекту намальованої картини.Техніка декупаж через свою універсальність користується популярністю й підкорює безліч нових шанувальників. Це захоплення доступно будь-кому, хто відчуває необхідність створювати власні цікаві декорації. На майстер-класі ми розглянемо, як перетворити звичайну дерев’яну шкатулку в прикрасу для вашої оселі.

Для декупажу шкатулки нам знадобляться наступні матеріали: дерев’яна шкатулка; грунт універсальний; фарби; серветки; клей для серветок; папір; лак; паста; пензлики; спунжі або губки для миття посуду; мастихіни тощо.

Тривалість заняття – 1.5 – 2 години.

Вартість: обов’язкові витрати – ви оплачуєте собівартість шкатулки – 80 грн. Решта – витратні матеріали й сам майстер-клас – ваш благодійний внесок і ваші бажання підтримати наші ініціативи.

Адреса проведення: (МВЦ), Київ, метро Лівобережна, Броварський проспект, 15, корпус 3А. Для входу в приміщення необхідно обійти виставковий центр по внутрішній території, вхідні двері МВЦ зі сторони храму. Біля штендера (банера) на землі “Лотос”.

Реєстрація на майстер-клас за тел.:
+38 0982247628 або
+38 0936654674.

Приходьте до нас – відкривайте в собі Таланти!

238984444674048_n