Музеї Києва дітям

Всім доброго гарного дня!

Ви знаєте, що Міжнародний благодійний фонд “Лотос” впроваджує проекти в сфері навчання, освіти, культури, розвитку людини, проводить заняття з дітьми та дорослими.

Ми віримо, що зміни починаються з кожного з нас. Те, що ми передаємо на сьогодні нашим дітям та онукам – найбільший вклад в майбутнє. Краса світу складається з краси світу кожної людини…

Протягом 2019-2020 навчального року одним з наших проектів є культурний, освітній проект “Музеї Києва дітям”. Безкоштовно діти зможуть відвідати екскурсії, які для них організовує Фонд разом з працівниками культури та мистецтва. Проект – для родин, що потребують підтримки в різних сферах.

Для того, щоб розуміти, чи готові батьки співпрацювати з нами, записувати та приводити дітей, поширювати інформацію, щоб інші також могли відвідати заходи – нам важливий ваш зворотній зв’язок та активність.

Слідкуйте за нашими анонсами на сайті та на Фейсбуці. Повідомляйте, чи  буде ваша дитина відвідувати екскурсії, а також вік дитини, оскільки групи різні: для дітей молодшого шкільного віку та середнього шкільного віку.

Разом ми можемо багато!

Щасти вам!