Намистинки добра

Наші партнери БФ “Дитинець” запрошують на чудову подію – благодійний дитячий мистецький захід до Дня Святого Миколая «НАМИСТИНКИ ДОБРА» – святковий театралізований культурно-просвітницький захід для дітей та за участі дітей, який відбудеться 23 грудня.

МБФ “Лотос” також приймає участь у заході та ми пропонуємо долучитися всім, хто може допомогти в організаційних та інших моментах.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ передбачає дві частини:

✔ інтерактивна програма.(карнавальна хода та конкурс рукотворного костюму, експрес-фото, анімація, арт-розпис обличчя, ігри, розваги, сюрпризи) – ВХІД ВІЛЬНИЙ

✔ театралізована вистава з концертними номерами за участі дітей – ВХІД ЗА ЗАПРОШЕННЯМИ

Цьогоріч благодійна мистецька подія до Дня Святого Миколая «НАМИСТИНКА ДОБРА» передбачає у програмі свята нові елементи:

✔ “Моя Казка” – фотовиставка казкових дитячих арт-портретів;
✔ “Казкова мить” – експрес-фото дітей, що будуть гостями свята.

♥ Фотовиставка “ Моя казка”
Виставка презентуватиме арт-портрети дітей, які є учасниками проекту “MagicStarT”. Роботи київських фотографів будуть подані в авторській обробці дизайнерів-графіків.
Моделями фотографій є діти громади Києва, якими опікується наша благодійна організація та мистецькі партнерські студії та школи.

ОСОБЛИВИМ моментом буде те, що презентовані на виставці фотороботи матимуть ексклюзивні побажання та автограф відомої публічної особи, що стане сюрпризом і подарунком для дитини. Високого злету мріям!

♥ Експрес-фото “ Казкова мить”
ЧАРІВНИМ моментом впродовж фотовиставки і святкової постановки стане експрес-фотосесія для юних гостей свята зі світлиною в подарунок. Мрій всюди!

Для здійснення проекту залучаються спонсорські внески, благодійні пожертви громади та надходження з інших джерел не заборонених законом України.

На сьогодні вкрай необхідні послуги з виготовлення декорацій, фотозони, логістичні послуги. Можливо саме ви чи ваша організація зможе 23 грудня надати автівку для перевезення усіх атрибутів або допомогти із виготовленням друкованої продукції тощо. Будь-яка допомога, матеріальна чи ваша особиста участь – важливі.

Запрошуємо вас!

Детальніше за тел.:
 +380966363944 – з приводу медіапартнерства
 +380970469889 – з приводу партнерства

пошта: dytynets@gmail.com

46525588_960226877519112_5601526051437019136_n