Особливим родинам!

Друзі, вітаємо!

В нас гарна новина! Ми замовили книги “Особливий світ. Історії сильних батьків”!

Завдяки вашій допомозі, нам вдалося оплатити тираж. Дякуємо від щирого серця!

Після друку та отримання книг розпочнемо направлення книг тим родинам, які виховують дітей з особливими потребами та яким потрібна моральна підтримка.

Книга “Особливий світ. Історії сильних батьків” «Особливий світ. Історії сильних батьків» — це збірник історій мам особливих дітей. Більшість цих діток з найпершої миті вчаться жити з інвалідністю. Про те, з якими проблемами стикаються вони та їхні близькі, як переживають біль, борються за своє місце в суспільстві, створюють радість у своїй сім’ї, щиро і сміливо розповіли сильні, мудрі жінки.
«Особливий світ. Історії сильних батьків» — розповіді про те, як живуть родини, в які приходять особливі діти, чи в яких діти стають такими через певні обставини. З цієї книжки ви дізнаєтесь, як страх, біль, зрада і гіркота втрати трансформуються у прийняття, віру, силу, радість у кожному дні.

Історії книги – для тих, хто шукає підтримку, чи, навпаки — хоче її комусь дати; для тих, хто небайдужий і прагне зробити цей світ добрішим.

Ми дякуємо Тетяна Курганська за проект створення цієї чудової книги.

Якщо Ваша родина виховує особливу дитину, або Ви знаєте центри, лікарні, оздоровчі заклади, групи, яким важлива ця неймовірна книга – пишіть нам! Всі книги направляються безкоштовно!

b2ap3_large_EF4AA2F5-44F2-42DC-87F6-C6BC210E8594_cx2_cy1_cw87_w1200_r1_s

МБФ “Лотос”
+38 0936654674

Разом можемо багато!