Всеукраїнський конкурс. Роботи підлітків

Благодійний проект – Всеукраїнський творчий конкурс малюнків, що створений МБФ “Лотос” та розпахнув двері для всіх бажаючих побачити художні твори учасників!
Ми пропонуємо вам відволіктися на хвилинку від нескінченних серйозних справ і подивитися на красу, яку створює сьогодні наше молоде покоління, своїми талантами, своїми прагненнями.
Творчість – це не тільки мистецтво, але ще й народження ідей, креативність як в бізнесі, науці, соціальному житті, так і в повсякденності. Через творчість людям вдається робити відкриття, створювати щось з нічого, вірити в себе та інших, йти далі та допомагати людям. Можливість підтримати починання наших дітей і розвивати їх – завдання кожного дорослого.
Роботи конкурсантів ми розмістили на сторінці Благодiйний проект «Барви життя” в альбомі “Мій рідний край”. В них відображена краса України, наших міст та селищ, краса людини…

Деякі роботи ви можете побачити прямо зараз.

Бажаємо всім віри в себе та свої можливості!

Україночка_Дарина БезбородоваМій край_Дмитро КлимовМій рідний Київ_Ірина Левчук Дністровський каньйон_Анастасія Німащук Дорога додому_Ольга Шевченко Харків. Вокзал. Україна сьогоденна_Марія Ярова Хліб-то життя_Ксенія Лаврут Як на Івана, та й на Купала_Олександра Рашевська