Leader STARt !!!

Запрошуємо в навчальну програму наших партнерів!

Лідерами не народжуються, лідерами стають! І якщо ви думаєте, що ваша дитина тиха, скромна і не дуже товариська, то це означає лише одне – паросток впевненості й сміливості може пробитися, якщо є поступові дії та кроки на шляху до себе та своїх мрій.  Треба лише допомогти! Для цього ми запрошуємо дітей від 7 до 12 років на курс «Leader STARt». Протягом 6 місяців ми буде весело й енергійно накачувати м’язи рішучості, комунікабельності та віри в себе. Для цього в хід підуть різні корисні ігри, вправи та техніки, спрямовані на

  • подолання невпевненості й страхів
  • зміцнення позитивної самооцінки
  • вміння створювати ідеї
  • розвиток комунікабельності.

Після закінчення курсу у вашої дитини не тільки з’являться нові друзі-однодумці. Вона зможе самостійно приймати рішення, мислити креативно й бути більш впевненою. А може відкриються приховані таланти й здібності? Цей курс допоможе школяреві налаштуватися на хвилю лідерства й сміливої подорожі по життю. Він зможе:

  • впевнено спілкуватися з однолітками та дорослими
  • мислити творчо й креативно
  • бути захопленим і захоплювати інших.

Курс розрахований на 6 місяців (22 занять). Початок 23 жовтня 2018 г. Вартість 1 заняття – 200 грн. Для родин, що потребують соціальної підтримки, дітей з багатодітних, неповних, малозабезпечених родин, а також родин, що зареєстровані, як внутрішньо переміщені особи,  родин військовослужбовців, які брали (беруть) участь в АТО діють постійні ЗНИЖКИ.  В проекті можуть приймати участь діти, які потребують соціальної адаптації та підтримки з інших категорій родин. Якщо у вас будуть питания щодо участi дитини – зателефонуйте нам.

 Заняття проводяться в Студії “Арт-Родина”, Київ, м. Лівобережна.

Інформація та реєстрація: тел. +38 0936654674.

42559804_532459993863543_1546680090509705216_n