Наші партнери – АЛЬФА-ФЕСТ

Наш фонд спеціалізується на проведенні різноманітних заходів (майстер-класи, лекції, семінари, ігри, творчі заняття) , спрямованих на підтримку дітей та дорослих в кризових ситуаціях, розвиток творчості, духовності. Нам допомагають наші партнери, асоціації, волонтери. Наші партнери проводять 12-15 лютого 2015 року АЛЬФА-ФЕСТ, на якому буде представлена СОЦІАЛЬНА ПЛАТФОРМА, де будуть майстер-класи про роботу з кризовими станами, про пошук ресурсу, роботу з вигоранням, про пошук нових можливостей. Для громадських та благодійних організацій – знижки! Приєднуйтесь!

 

АЛЬФА-ФЕСТ 2014: РЕВОЛЮЦІЯ СВІДОМОСТІ

Альфа-фест. Революція свідомості – це фестиваль фестивалів, в якому поєднано конференцію та лаунж-простір, воркшопи та відпочинок, тренінги та лекції, виставка та нові знайомства.
o 4 дні
o 150 майстер-класів
o 100 кращих спікерів
o 200 годин корисної інформації
o 4 платформи: «Розвиток особистості», «Бізнес.Інновації. Креатив», «Соціальна платформа», «Мистецтво та культури світу»

Протягом 4 днів у вас буде можливість щоразу обирати серед 14 майстер-класів, що проходять одночасно та знайти те, що потрібно серед найрізноманітніших тем – від маркетингу до здоров’я, від дизайну до бізнесу, від психології до мистецтва та багато іншого!

Коли і де: 12 -15 лютого 2015 р., «Конференц-хол Ірпінь», 20 хв. від м. «Академмістечко».

На «Альфа-фесті. Революція свідомості» Вас чекає соціальна платформа – це одна із платформ Фестивалю, де Ви знайдете все, що потрібно для:

• особистісного розвитку кожного учасника Вашої організації;
• для налагодження плідної співпраці у колективі;
• знаходження нових шляхів розвитку та оптимізації діяльності.

10 майстер-класів про роботу у кризових ситуаціях:
Тренінги та майстер класи про те, як працювати з кризовими станами, де знайти необхідні ресурси для розвитку особистості та організації у період кризи, про пошук нових сенсів, робота з вигоранням та багато іншого.

10 майстер-класів про комунікацію:
Мистецтво переговорів, класичні та новітні інструменти налагодження зв’язків, РR та організація роботи в команді.

5 не стандартних соціальних проектів!

Для громадських та благодійних організацій особливі знижки!

Ви готові змінитися за чотири дні? Цей фестиваль для вас!

Телефонуйте та дізнавайтесь подробиці! +38 (063) 067-40-28 або +38 (096)383-80-01.
Більше інформації на нашому сайті alfa-fest.com.ua, а також на сторінках у соціальних мережах http://vk.com/alfa.revolution і facebook.com/alfa.festival.