Питання екології. Все починається з нас.

Продовжуємо ділитися з вами світом учасників Всеукраїнського конкурсу “Мій рідний край”, що започаткований МБФ “Лотос” разом з партнерами. Окрім творчих робіт нам надсилали вірші, історії, свої думки. Питання екології в Україні на сьогодні – вкрай важливе. Про це на сьогодні турбуються не тільки дорослі, але й діти. Нижче – з листа однієї учасниці конкурсу:

«… Є багато ініціативних громадян, які намагаються знайти варіанти рішення проблеми екології. Пропонують встановити фільтри, закрити опасні виробництва. Ми маємо неймовірні соціальні реклами, які кажуть, що все починається з нас самих.
Багато людей зараз мріють про те, якби найшвидше переїхати за кордон. Але мені здається, що так ми нічого не вирішимо. Саме тому так важливо, щоб кожен українець зробив свій внесок в процвітання нашої країни. Може і маленький, але ж нас багато!
Щоб країна-Україна і далі майоріла квітами та дихала чистим повітрям, треба щось робити. І обов’язково знати, що все починається з нас самих і з нашої ініціативи.

З повагою, Аня Гуменюк, 13 років».

Роботи учасників конкурсу ви можете побачити на сторінці проекту:

https://www.facebook.com/barvizittia/

41336419_982368438553678_5738685849214648320_n